White Hot 2 1/8" Full sweep Stock Eliminator;Temp.;gauge with standard stainless low step bezel and flat glass lens. See available bezel, lens, and pointer upgrades in the appropriate drop-down menus.
Classic Instruments White Hot 2 1/8" Stock Eliminator Temp. Gauge Full Sweep WH129SLF
Specifications:
| Description_SHO | Eliminator Gauge |
| Description_INV | WHITE HOT 2 1/8IN STOCK ELIM TEMP |
| Description_DES | White Hot 2 1/8" Stock Eliminator Temp. Gauge |
| Description_EXT | White Hot 2 1/8" Stock Eliminator Temp. Gauge Full Sweep |
| Description_MKT | White Hot 2 1/8" Full sweep Stock Eliminator;Temp.;gauge with standard stainless low step bezel and flat glass lens. See available bezel, lens, and pointer upgrades in the appropriate drop-down menus. |
| Description_SHO | Eliminator Gauge |
| Description_INV | WHITE HOT 2 1/8IN STOCK ELIM TEMP |
| Description_DES | White Hot 2 1/8" Stock Eliminator Temp. Gauge |
| Description_EXT | White Hot 2 1/8" Stock Eliminator Temp. Gauge Full Sweep |
| Description_MKT | White Hot 2 1/8" Full sweep Stock Eliminator;Temp.;gauge with standard stainless low step bezel and flat glass lens. See available bezel, lens, and pointer upgrades in the appropriate drop-down menus. |
| Brand | Classic Instruments |
| Category | Body |
| Emission Code | 6 |
| Gauge Diameter | 2 1/8" |
| part type | Engine Coolant Temperature Gauge |
| Product Type | Gauge |
| Sub Category | Instrument Panel |
| Warning | California Proposition 65 |
| Weight | 2 |
| Brand | Classic Instruments |
| Category | Body |
| Emission Code | 6 |
| Gauge Diameter | 2 1/8" |
| part type | Engine Coolant Temperature Gauge |
| Product Type | Gauge |
| Sub Category | Instrument Panel |
| Warning | California Proposition 65 |
| Weight | 2 |



