*item may differ from images
Moal Bomber 2 1/8" Temperature Gauge with Black Low Step Bezel Flat Glass Lens
Classic Instruments Moal Bomber 2 1/8" Temp MA26BLF
Specifications:
| Description_SHO | Temperature Gauge |
| Description_INV | MOAL BOMBER 2IN WATER TEMP |
| Description_DES | Moal Bomber 2 1/8" Temp |
| Description_EXT | Moal Bomber 2 1/8" Temp |
| Description_MKT | Moal Bomber 2 1/8" Temperature Gauge with Black Low Step Bezel Flat Glass Lens |
| Description_SHO | Temperature Gauge |
| Description_INV | MOAL BOMBER 2IN WATER TEMP |
| Description_DES | Moal Bomber 2 1/8" Temp |
| Description_EXT | Moal Bomber 2 1/8" Temp |
| Description_MKT | Moal Bomber 2 1/8" Temperature Gauge with Black Low Step Bezel Flat Glass Lens |
| Brand | Classic Instruments |
| Category | Body |
| Emission Code | 6 |
| part type | Engine Coolant Temperature Gauge |
| Product Type | individual gauge |
| Sub Category | Instrument Panel |
| Warning | California Proposition 65 |
| Brand | Classic Instruments |
| Category | Body |
| Emission Code | 6 |
| part type | Engine Coolant Temperature Gauge |
| Product Type | individual gauge |
| Sub Category | Instrument Panel |
| Warning | California Proposition 65 |